T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TOKAT / ERBAA - Erbaa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Haberler

Mrt

Kütüphaneler Haftası kapsamında gerçekleştirilen söyleşide konuklarımız Eğitimci yazar Mehmet AKBULUT ve yazar Yaşar KOCA öğrencilerimizle buluştu...

Şbt

Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen, Tokat ili ve ilçelerinde okuyan “Anadolu İmam Hatip Liseleri Öğrencileri Arası Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma, Ezan Okuma ve Hafızlık Yarışmaları İl Finali, Erbaa Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinesinde ” Kongre ve Kültür Merkezinde yapıldı 

Ara

Erbaa Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve çalışanlarıyla birlikte, Halep için elele verdik... 

Kas

Okulumuz kız öğrencilerinin katıldığı KUR´AN-I KERİM´İ OKUMA YARIŞMASI tamamlandı...

Tem

Erbaa Anadolu İmam Hatip Lisesi ailesi olarak kuruluşumuzun 40.yıl dönümü münasebetiyle düzenledigimiz Mezunlar Günü´nde sizlerle buluşmanın gururunu yaşadık.

May

Okulumuz öğrenci öğretmen ve idarecilerinin de yer aldığı, öğrencilerimizin panelist olarak katıldıkları ´´İmam Hatip İklimi´´ konulu panel 11 Mayıs 2016 Çarşamba günü Erbaa Kongre ve Kültür merkezinde gerçekleştirildi.

May

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Peygamberimiz´den Hayat Ölçütleri : ´´Kırk Hadis´´ Etkinlikleri ve Yarışmaları çerçevesinde okulumuz örgün ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin de katıldığı 40 Hadis ezberleme kategorisinde 10 Mayıs 2016 tarihinde yarışma düznlenmiştir.

Mrt

Tokat İmam Hatip Liseleri arası Hafızlık ve Ezan Okuma yarışmasında okulumuz il birincisi, Kur´an okuma da il ikincisi olmuştur. Öğrencilerimizi ve onların yetişmesinde emekleri olan öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik ediyoruz

Mrt

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü´nün 101. yıldönümü münasebetiyle okulumuzda düzenlenen törende, Aziz şehitlerimiz ve silah arkadaşları bir kez daha saygı ve şükranla anıldı.

Ara

Yazar Emine ŞENLİKOĞLU´nu okulumuz kız öğrencileriyle ´´ İmam Hatip Gençliği´´ konulu konferansta buluşturduk...

Ara

2-9 Aralık ´´Mevlana Haftası´´ etkinlikleri kapsamında okulumuzda düzenlenen programda öğrencilerimiz şiir ve kasideler okuyarak Mevlana Celaleddin-i Rumi ´yi andılar..

Kas

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okulumuz tarafından düzenlenen akşam yemeğinde tüm idareci ve öğretmenlerimizle birlikte akşam yemeğinde bir aradaydık.

Kas

Hayata veda edişinin 77. yıldönümünde Ulu Önder Atatürk okulumuzda yapılan törenle anıldı...

Kas

04/11/2015 Tarihinde yapılan Erbaa Anadolu İmam-Hatip Lisesi Okul Başkanlığı seçiminde zafer A-10 / D sınıfı öğrencisi İbrahim BOLAT´ın oldu

Ekm

Milli Eğitim Bakanlığı Batı Karadeniz Bölgesi “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne Tokat damga vurdu.   Milli Eğitim Bakanlığı Batı Karadeniz Bölgesi “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Törene; Tokat, Bartın, Çankırı, Karabük, Samsun ve Zonguldak illerinden ödül almayı hak kazanan projelerin sahibi eğitimciler katıldı.